Technologie szkieletowe są coraz bardziej popularne. Obecnie również w Polsce zainteresowanie nimi rośnie bardzo szybko. Budowa metra kwadratowego w technologii szkieletowej jest zazwyczaj znacznie tańsza niż tradycyjna - murowana.

   Jest to jedna z najszybszych dostępnych technologii budowy, a jednocześnie tania. Ściany zewnętrzne są często cieńsze od tradycyjnych, dzięki czemu uzyskuje się większą powierzchnię użytkową na tej samej powierzchni zabudowy. Wiele prac prowadzić można w okresie zimowym.

   Szkieletową konstrukcję montuje się z belek, a między nimi umieszcza się materiał termoizolacyjny. W przypadku zastosowania szkieletu stalowego, podstawą konstrukcji są metalowe słupy i belki wzmocnione prętami. Wszystkie elementy wykonane są z ocynkowanych profili stalowych – lekkich i wytrzymałych.

   Bazując na doświadczeniu i wiedzy naszych projektantów jesteśmy w stanie zrealizować projekt, niezależnie od jego złożoności, zakładając energooszczędność budynku, uwzględniając wszystkie potrzeby oraz wymagania techniczne, w tym szczelność i ognioodporność. Pokażemy, jak wiele elementów składa się na inwestycje budowlane, wskażemy możliwości i uświadomimy problematyczne kwestie.