Hale stalowe HUPRO TRADE

Hale stalowe HUPRO TRADE

   Hale stalowe oferowane przez HUPRO TRADE to rozwiązania na miarę przyszłości technologicznej, niezwykle funkcjonalne, lekkie jak również wytrzymałe, są one rozwiązaniem uniwersalnym, prezentują maksymalne uproszczenie w zabudowie przestrzeni, które doskonale można dopasować do indywidualnych wymagań. Konstrukcje tego typu mają bardzo zróżnicowane przeznaczenie.

System zabudowy FRAME HOUSE

System zabudowy FRAME HOUSE

   Nowoczesny system zabudowy Frame House spełnia wszystkie wymagania stawiane współczesnemu budownictwu, począwszy od energooszczędności, przez niskie koszty eksploatacji, ekologię, komfort i funkcjonalność, skończywszy na najnowszych technologiach i systemach.

Podłogi sportowe GERFLOR

Podłogi sportowe GERFLOR

   Grupa Gerflor tworzy, produkuje i sprzedaje kompletne rozwiązania wykładzin elastycznych podłogowych, ściennych oraz zapewnia dostępność, począwszy od instalacji do wykończeń. Techniczna, dekoracyjna i eko-odpowiedzialna wartość dodana dostosowana do każdego rynku przeznaczenia.

Systemy wentylacyjno-grzewcze RADWAN

Systemy wentylacyjno-grzewcze RADWAN

   Firma Radwan to dostawca urządzeń i rozwiązań z zakresu pomp ciepła, przemysłowej kontroli wilgotności, chłodnictwa oraz wentylacji i klimatyzacji.

Systemy nagłośnieniowe HOX

Systemy nagłośnieniowe HOX

   Firma zajmuje się profesjonalnym projektowaniem i wytwarzaniem systemów nagłośnieniowych zapewniających najwyższe parametry użytkowe. Nagłośnienie firmy HOX jest projektowane z uwzględnieniem modelu akustycznego sal w celu osiągnięcia maksymalnej oszczędności energii elektrycznej w stosunku do efektywności systemu.

Systemy oświetleniowe Spectrum LED

Systemy oświetleniowe Spectrum LED

   Firma Spectrum LED jest jednym z wiodących producentów i dostawców szerokiej gamy źródeł światła. Dwudziestoletnia obecność na polskim rynku, zdobyte doświadczenia i wiedza pozwalają na realizację najbardziej nietypowych zleceń.

Systemy oświetleniowe bioSolution

Systemy oświetleniowe bioSolution

   BioSolution jest polskim producentem oświetlenia opartego na energooszczędnej technologii LED. Działalność w obszarze nowych technologii prowadzi od 2010 roku. W oferowanych produktach wykorzystuje najnowsze rozwiązania techniczne ze szczególną dbałością o poprawność techniczną realizowanych projektów.

Systemy wentylacyjne VBW Engineering

Systemy wentylacyjne VBW Engineering

   VBW Engineering działa w branży instalacji obróbki powietrza, będąc najważniejszym polskim producentem urządzeń do klimatyzacji i wentylacji pomieszczeń wg indywidualnych potrzeb klienta. Firma postawiła na nowoczesność, solidność, nowatorskie pomysły, elastyczność produkcji i ekonomiczne rozwiązania.

Systemy podłogowe TARKETT

Systemy podłogowe TARKETT

   Firma Tarkett to światowy lider w dziedzinie zintegrowanych rozwiązań podłogowych i sportowych z ponad 130-letnim doświadczeniem w zakresie podłóg dla domów, szkół, biur, szpitali, powierzchni handlowych, hoteli i obiektów sportowych.

Systemy wentylacyjno-grzewcze VTS

Systemy wentylacyjno-grzewcze VTS

   VTS Group, europejska firma założona w 1989 roku, jest wiodącym dostawcą u rządzeń wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych-sprzedała dotychczas ponad 500000 urządzeń. Produkty VTS to urządzenia, których konstrukcja i parametry pracy spełniają szereg wymogów, stawianych przez europejskie normy i potwierdzone są międzynarodowymi certyfikatami Eurovent oraz TÜV.