Zmieniające się potrzeby rynku doprowadziły do opracowania nowoczesnych rozwiązań użytkowych, pozwalających spełnić wymagania inwestorów. Proponowane przez nas koncepcje są ekonomiczne i niepowtarzalne. Innowacyjność w halach tego typu pokazuje doskonały stosunek jakości do ceny jednocześnie skracając czas realizacji.

  Możliwe wymiary hal

  •    Znakomity stosunek jakości do ceny
  •    Wymiary można dobrać według potrzeb klienta
  •    Nowoczesne i ekonomiczne
  •    Wiele możliwych zastosowań
  •    Kompleksowe wyposażenie

   Hala o wymiarach 40mx54m przeznaczona jest na pomieszczenia przemysłowo-produkcyjne, wraz z niezbędnym zapleczem biurowo-socjalnym. Budynek o zróżnicowanej formie składa się z hali łukowej (część przemysłowa) i prostopadłościennej bryły o konstrukcji szkieletowej (pomieszczenie obsługujące) mający na celu optymalizację gabarytów.

    Hala o wymiarach 24m x 35,5m przeznaczona jest docelowo na lodowisko, a w okresie letnim na boiska do gry w tenisa lub na boisko do mini piłki nożnej. Hala wyposażona jest w szatnie, natryski oraz pełne zaplecze obsługujące mieszczące się w części z konstrukcji szkieletowej.

   Duża hala tenisowa o wymiarach 38,74m x 51,66m składa się z dwóch segmentów łukowych: jeden obejmujący pełnowymiarowe boiska do tenisa oraz miejsce na trybuny rozkładane i drugi zawierający 2 stanowiska do squosha oraz zaplecze sanitarne.

   Mała hala do tenisa o wymiarach 21,67m x 49,31m to część łukowa z 1 pełnowymiarowym boiskiem do tenisa oraz szkieletowa mieszcząca zaplecze techniczne i sanitarne.

    Hala do siatkówki o wymiarach 16m x 30m składa się z dwóch części: łukowej, w której znajduje się boisko do piłki siatkowej wraz z trybunami na 56 miejsc oraz części szkieletowej, która pełni funkcję zaplecza. Cały budynek hali zaprojektowano w nowoczesnej i lekkiej konstrukcji, która charakteryzuje się szybkim montażem. Budynek hali posiada nowoczesne sportowe posadzki, okładziny ścian oraz łatwe w użytkowaniu wyposażenie.

    Hala do piłki ręcznej i piłki halowej o wymiarach 40m x 20m składa się w całości z konstrukcji łukowej. Boisko do piłki ręcznej i halowej mieści również trybuny na 127 miejsc oraz mały magazynek. W części zaplecza znajdują się niezbędne pomieszczenia socjalne, techniczne oraz salka gimnastyczna/fitness. Dzięki elastycznej możliwości rozwiązań konstrukcyjnych tej hali w części zapleczy znajdują się nowoczesne doświetla pomieszczeń przyległych, które powodują, że elewacja hali tworzy ciekawą i nowoczesną formę.