Wykonujemy projekty w branży architektonicznej, konstrukcyjnej, drogowej, instalacji zewnętrznych jak i wewnętrznych: sanitarnych, elektrycznych. Członkowie naszego zespołu posiadają komplet uprawnień budowlanych zarówno w zakresie projektowania jak i kierowania robotami budowlanymi.

Oferujemy kompleksową obsługę w zakresie budownictwa ogólnego i przemysłowego. Gwarantujemy pełne zaangażowanie w proces inwestycyjny i pomoc w uzyskaniu pozwolenia na budowę przez Inwestora oraz obsługę formalno-prawną toku budowy.

Zmieniające się potrzeby rynku doprowadziły do opracowania nowoczesnych rozwiązań użytkowych, pozwalających spełnić wymagania inwestorów. Proponowane przez nas koncepcje są ekonomiczne i niepowtarzalne. Innowacyjność w halach tego typu pokazuje doskonały stosunek jakości do ceny jednocześnie skracając czas realizacji.

Technologie szkieletowe są coraz bardziej popularne. Obecnie również w Polsce zainteresowanie nimi rośnie bardzo szybko. Budowa metra kwadratowego w technologii szkieletowej jest zazwyczaj znacznie tańsza niż tradycyjna - murowana.

Suszarnia działa nieprzerwanie od kilkunastu lat. W naszej ofercie znajduje się suszenie i frakcjonowanie piasków oraz kruszyw, a także mikrosfery. Dzięki modernizacji i ciągłej rozbudowie oferowane przez nas materiały są wysokiej jakości przez co spełniają wymagania wielu odbiorców.

Prowadzimy działalność z zakresu szeroko pojętej obsługi rynku nieruchomości.